0532 634 22 83 info@palmiyetupbebek.com Hafta içi : 08:00 - 17.30

Neden Palmiye Tüp Bebek?

Herkese Merhabalar

Merkezimizi kurmayı planladığımız günlerde nadide İskenderun’a böyle bir merkez kazandırmanın sizleri bu hassas yolda rahatlatacağını tahmin ediyorduk. Ama bu iki yılda ne kadar kutsal ve ne kadar benzersiz bir iş başardığımızı sizlerin sayesinde gördük. Bu iki yılda bizlere inanıp sizinle olma şansı verdiğiniz için herkese teşekkür ederiz.

Uzman kadromuz son teknolojik cihazlarla donatılmış laboratuvarımız ile iki yılda elde ettiğimiz başarımız ve 1. yıldan sonra %60 oranında arttırdığımız hasta sayımızla 2. yılımızı da geride bıraktık. Yükselen ivmemiz çok çalışmamızın eseridir.

Neden Palmiye Tüp bebeği seçmeliyim?

Bir aile kurmak her zaman kolay değildir. Cesaret, sabır ve emek gerektirir. Palmiye Tüp Bebekte yolun her adımında sizi desteklemek için buradayız.
Tüm personelimiz ile bir aile kurmanıza yardımcı olma konusunda tutkuluyuz.

Henüz bir bebek için hazır değil misiniz? Gelecekteki durumunuzu mu merak ediyorsunuz?

Üreme sağlığınızla ilgilenmek için geç kalmamanız gerektiğini her fırsatta hatırlatıyoruz. Bu nedenle çiftlerin çocuk sahibi olabilmesi için atabilecekleri erken adımlar hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

Yani bir bebek sahibi olmak için yardıma ihtiyacınızın olup olmadığını birçok parametreyi inceleyerek durumunuz hakkında sizleri bilgilendiriyor ve yol gösteriyoruz. Eğer bir tüp bebek tedavisine ihtiyacınız varsa bunun için gereken tedavi protokolünü oluşturuyor bunu sizinle paylaşıyoruz. Bu aşamada tüp bebek uzmanımız, embriyoloğumuz tüm olasılıkları değerlendiriyor sizler için en doğru yolu seçiyoruz.

Sizi dinliyoruz ve önemsiyoruz. Sizi ve vücudunuzu tanıyoruz. Önerdiğimiz tedavi planının bireysel koşullarınıza uygunluğuna karar verip tedaviye öyle başlıyoruz.

Ayrıca zor vakalarda uzmanız. Sizi her anlamda tedavi edebilmek adına gerekli koşulları yerine getirdiğimiz için uzak merkezlere gitme ihtiyacınızı da ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Diğer merkezlerin zorluk olarak görebileceklerini biz burada tedavi edebilme gücüne sahibiz. Bir bebeği eve götürmenize yardım etmeye %100 kararlıyız.

Sonuç olarak, bizler sadece tüp bebek tedavisi uygulayan değil bebek sahibi olabilmeniz için her şeyi yapmaya odaklanmış bir ekibiz.

Tüp Bebek yolculuğunuzun her adımında yüksek vasıflı uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından hizmet alacaksınız. Uzak merkezlere gitmeye ihtiyacı gerektirmeyen son teknoloji cihazlarla donatılmış laboratuvarları ve alanında tecrübeli personeli ile başarısı kanıtlanmış tüm tanı ve tedavi yöntemlerini titizlikle uygulayan merkezimizde evinizin konforunda tedavi sunuyoruz.

Birlikte başarabiliriz…

Dr. Berna ALTUNAY
Tüp Bebek Koordinatörü

Email

info@palmiyetupbebek.com
admin@palmiyetupbebek.com

Adres

İsmet İnönü, 720. Sk. No:16, 31200 İskenderun/Hatay

Telefon

0326 618 83 83
0532 634 22 83