0532 634 22 83 info@palmiyetupbebek.com Hafta içi : 08:00 - 17.30

Arsuz Kaymakamlığı ve Palmiye Hastanesi Tüp Bebek Merkezimiz arasında protokol töreni

Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, ilçede ikamet eden ve çocuğu olmayan ihtiyaç sahibi ailelere tüp bebek tedavisinde gerekli desteği sağlayacak olan ‘Tüp Bebek Tedavi Desteği’ projesi kapsamında İskenderun Palmiye Hastanesi ile protokol imzaladık.

Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti’nin girişimiyle maddi imkânı olmayan aileleri çocuk sahibi yapmayı amaçlayan projeyle ilgili heyet adına Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ve İskenderun Palmiye Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Koordinatörümüz Dr. Berna Altunay imza attı.

Mütevelli Heyeti Toplantısı’nda gerçekleşen imza töreninde hayata girecek olan sosyal sorumluluk projesinin önemine değinen Arsuz Kaymakamı Gökpınar, “İlçemizde ikamet eden ve normal yollarla bebeği olmayan ailelerimize umut olmak ve vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek amacıyla imzaladığımız protokolle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfımızca ailelerimize İskenderun Palmiye Hastanesi’ndeki tüp bebek tedavi masraflarında maddi destek sağlanacak. Projemize başvurular bizzat vakfımıza yapılacak. Projemiz sayesinde bebekleriyle mutlukları perçinlenecek ailelerin mutluluğu bizlerin de mutluluğu olacak. Bu projede emeği geçen vakıf personelimize ve desteklerinden dolayı Palmiye Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Genel Koordinatörü Berna Altunay hanımefendiye çok teşekkür ederim” dedi.

Palmiye Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Genel Koordinatörümüz Berna Altunay ise böyle bir projede paydaş olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Arsuz Kaymakamlığımız ile birlikte hayata geçireceğimiz proje kapsamında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Projenin paydaşlarına ve Arsuz Kaymakamımız Sayın H. Hasan Gökpınar’a hassasiyetlerinden ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Editör

İskenderun Palmiye Tüp Bebek Merkezi, Özel Palmiye Hastanesi bünyesinde İskenderun, Hatay ve Akdeniz bölgesinde infertilite (kısırlık) ve tüp bebek tedavisi alanlarında uzman ve deneyimli kadrosu ile 2019 yılında hizmete başladı.